Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
M
T
W
T
F
S
S
9:45 AM - Art Classes Term 2 Group A & B (Eltham)
10:00 AM - Pottery Classes (Mount Eliza)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Pottery 9+ (Box Hill)
10:00 AM - Sports Program Wallan
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:30 PM - Home School Visual Arts 9+ (Box Hill)
1:00 PM - First Stitches (Croydon)
1:00 PM - Day-time Hangout - Rosebud
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
9:00 AM - A Time To Dance (Melton)
10:00 AM - STEM/Science Sessions (Drouin)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:30 PM - Home School Gymnastics 5-12y (Keysborough)
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Art Class for Children 7-12y (Viewbank)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:00 PM - Homeschool Circus Classes - Hoppers Crossing
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
2:00 PM - Art Class for Teenagers (Viewbank)
10:00 AM - Home Ed Sailing - Albert Park
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Nature Studies (Doncaster East)
10:00 AM - Kindy Arts Messy Play (Forest Hill)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
1:00 PM - Art classes (Doncaster East)
1:30 PM - Day-time Hangout - Mornington
1:30 PM - Scottish Highland Dancing - Heathmont
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:00 PM - Homeschool Circus Classes - Hoppers Crossing
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
9:45 AM - Art Classes Term 2 Group A & B (Eltham)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Pottery 9+ (Box Hill)
10:00 AM - Sports Program Wallan
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
11:00 AM - Bowling & Laser Tag (Point Cook)
12:30 PM - Home School Visual Arts 9+ (Box Hill)
1:00 PM - First Stitches (Croydon)
1:00 PM - Day-time Hangout - Rosebud
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
9:00 AM - A Time To Dance (Melton)
10:00 AM - STEM/Science Sessions (Drouin)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:30 PM - Home School Gymnastics 5-12y (Keysborough)
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Art Class for Children 7-12y (Viewbank)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:00 PM - Homeschool Circus Classes - Hoppers Crossing
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
2:00 PM - Art Class for Teenagers (Viewbank)
10:00 AM - Home Ed Sailing - Albert Park
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Nature Studies (Doncaster East)
10:00 AM - Kindy Arts Messy Play (Forest Hill)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
1:00 PM - Art classes (Doncaster East)
1:30 PM - Day-time Hangout - Mornington
1:30 PM - Scottish Highland Dancing - Heathmont
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:00 PM - Homeschool Circus Classes - Hoppers Crossing
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
9:45 AM - Art Classes Term 2 Group A & B (Eltham)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Pottery 9+ (Box Hill)
10:00 AM - Sports Program Wallan
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
10:00 AM - Handbuilding pottery class - Mount Eliza
12:30 PM - Home School Visual Arts 9+ (Box Hill)
1:00 PM - First Stitches (Croydon)
1:00 PM - Day-time Hangout - Rosebud
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
9:00 AM - A Time To Dance (Melton)
10:00 AM - STEM/Science Sessions (Drouin)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:30 PM - Home School Gymnastics 5-12y (Keysborough)
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Art Class for Children 7-12y (Viewbank)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:00 PM - Homeschool Circus Classes - Hoppers Crossing
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
2:00 PM - Art Class for Teenagers (Viewbank)
10:00 AM - Home Ed Sailing - Albert Park
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Nature Studies (Doncaster East)
10:00 AM - Kindy Arts Messy Play (Forest Hill)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
1:00 PM - Art classes (Doncaster East)
1:30 PM - Day-time Hangout - Mornington
1:30 PM - Scottish Highland Dancing - Heathmont
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:00 PM - Homeschool Circus Classes - Hoppers Crossing
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
9:45 AM - Art Classes Term 2 Group A & B (Eltham)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Pottery 9+ (Box Hill)
10:00 AM - Sports Program Wallan
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
10:00 AM - Handbuilding pottery class - Mount Eliza
12:30 PM - Home School Visual Arts 9+ (Box Hill)
1:00 PM - First Stitches (Croydon)
1:00 PM - Day-time Hangout - Rosebud
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
9:00 AM - A Time To Dance (Melton)
10:00 AM - STEM/Science Sessions (Drouin)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:30 PM - Home School Gymnastics 5-12y (Keysborough)
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Art Class for Children 7-12y (Viewbank)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:00 PM - Homeschool Circus Classes - Hoppers Crossing
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
2:00 PM - Art Class for Teenagers (Viewbank)
10:00 AM - Home Ed Sailing - Albert Park
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Nature Studies (Doncaster East)
10:00 AM - Kindy Arts Messy Play (Forest Hill)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
1:00 PM - Art classes (Doncaster East)
1:30 PM - Day-time Hangout - Mornington
1:30 PM - Scottish Highland Dancing - Heathmont
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:00 PM - Homeschool Circus Classes - Hoppers Crossing
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
9:45 AM - Art Classes Term 2 Group A & B (Eltham)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Pottery 9+ (Box Hill)
10:00 AM - Sports Program Wallan
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
10:00 AM - Handbuilding pottery class - Mount Eliza
12:30 PM - Home School Visual Arts 9+ (Box Hill)
1:00 PM - First Stitches (Croydon)
1:00 PM - Day-time Hangout - Rosebud
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
9:00 AM - A Time To Dance (Melton)
10:00 AM - STEM/Science Sessions (Drouin)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:30 PM - Home School Gymnastics 5-12y (Keysborough)
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Art Class for Children 7-12y (Viewbank)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:00 PM - Homeschool Circus Classes - Hoppers Crossing
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
2:00 PM - Art Class for Teenagers (Viewbank)
10:00 AM - Home Ed Sailing - Albert Park
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Nature Studies (Doncaster East)
10:00 AM - Kindy Arts Messy Play (Forest Hill)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
1:00 PM - Art classes (Doncaster East)
1:30 PM - Day-time Hangout - Mornington
1:30 PM - Scottish Highland Dancing - Heathmont
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
12:00 PM - Homeschool Circus Classes - Hoppers Crossing
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Secondary Maths and Science (Belgrave)
10:00 AM - Home School Cooking Class - Mount Martha
1:00 PM - Primary Maths and Science (Belgrave)